חדשות מאזדה

מאזדה CX-30 מגיע לישראל

ה-CX-30 הוא דגם חדש לחלוטין בליין המוצרים המתרחב של מאזדה, אשר מצטרף לאחיו ה-CX-5 היוקרתי, וה-CX-3 האורבני, וישמש כדגם העיקרי של המותג בסגמנט הלוהט ביותר בשוק הרכב הישראלי – הקרוסאוברים המשפחתיים.

הרכב ייכנס לאולמות התצוגה החל מהראשון בדצמבר, אז גם תחל פתיחת ההזמנות.

הדגם מבוסס על פלטפורמת המאזדה 3 החדשה, והוא הסנונית השנייה בדור המוצרים החדש של היצרן (7G) אשר תוכנן ע”פ סטנדרט האיכות הגבוה ביותר בתולדותיו.

עם אורך כללי של 4.40 מ’, רוחב הנושק ל-1.80 מ’, בסיס גלגלים של 2.65 מ’ ונפח תא מטען של 430 ליטר מציג ה-CX-30 תא נוסעים מרווח ושימושי המציב אותו ראש בראש אל מול מובילי הקטגוריה.

בישראל ישווק ה-CX-30 בלא פחות מחמש גרסאות שונות הכוללות שלוש רמות גימור ושני מנועים, החזק שבהם, עם 195 כ”ס, כולם מביאים לידי ביטוי את העיצוב פורץ הדרך, סטנדרט האיכות החדש ויכולות דינמיות שלא מוכרות בקטגוריה.

תוצאות השיא במבחני הריסוק שהתפרסמו השבוע, נשענות על מערך בטיחות מקיף, אשר יהווה אבזור סטנדרטי בכל גרסאות הדגם שישווקו בישראל הכולל בין השאר שבע כריות אוויר, התראת התנגשות ועזר בבלימה במהירויות עירוניות ובינעירוניות, התראת סטייה מנתיב עם תיקון אקטיבי, התראת שטח מת, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד.

מחיר השקה מיוחד לחודש דצמבר: החל מ-149,900 ₪

רוצים שנשאיר אתכם מעודכנים? לחצו על הקישור

תגובה בפייסבוק
Tags:

!השארו מעודכנים

הרשמו לניוזלטר של בלוג מאזדה
ותקבלו כל כתבה חדשה שמתפרסמת

:שלחו לי כתבות בנושאים הבאים