דגמים

מאזדה CX-5 מתחדשת

מאזדה מעדכנת את דגם ה CX-5 – מאבזרת אותה במערך בטיחות אקטיבי ומקיף בכל רמות הגימור ובגרסת קצה חדשה ויוקרתית SIGNATURE

עם הצגתו לפני שנתיים, הפך בין לילה דגם ה- CX-5לאמת מידה בקטגוריה שלו והגדיל משמעותית את הפער מול המתחרים הישירים. הוא היווה קפיצת מדרגה רב תחומית והגדיר מחדש את אופייה של המאזדה החדשה – התמקדות בלתי מתפשרת בירידה לפרטים.

המטרה של מאזדה ברורה – מיצוב דגמיה השונים כאלטרנטיבה לדגמי פרמיום מקבילים. מבחינה זו, ה-CX-5 הוא השגריר האולטימטיבי של מאזדה, ומבטא את התהליך שעובר המותג בשנים האחרונות.

על מנת לשמור את ה-CX-5 אטרקטיבי ונחשק בכל שלבי חייו, בוחרת כעת מאזדה, רק שנתיים לאחר הצגת הדגם, לעדכנו, ולשפר את רמת האיכות הכבר גבוהה שהוא מציע ללקוחותיו.  
בדגם החדש איכות הנסיעה משופרת הנובעת מעדכון יחידות ההנעה וכיול מחודש למערכת ההיגוי, המתלים ובידוד הרעשים. בתא הנוסעים, עדכנו מאזדה את איכות הפנים והנדסת האנוש, הוחלף בקר הפיקוד הראשי של מערכת ה-MZD CONNECT, ויחידת בקרת האקלים עוצבה מחדש לטובת עידון וקלות התפעול. חיצונית שינויי העיצוב נוגעים בחישוקי ה “19 שיוצעו מעתה בעיצוב חדש לחלוטין וב-2 גוונים שונים – אפור בהיר ואפור כרום.  לדגם החדש התווספו לראשונה תוספות אבזור חדשות כמו ממשק Apple CarPlay, מערך מצלמות היקפיות 360, קירור מושבים קדמיים, לוח מחוונים דיגיטלי עם מסך בגודל “7 ועוד.

בנוסף, משיקה מאזדה לראשונה בדגם זה גרסת קצה חדשה – Signature.

כל רמות האבזור של ה-CX-5 יצוידו כעת במערך בטיחות אקטיבית מקיף ומתקדם הכולל:

  • סיוע בבלימה במהירויות עירוניות עד 80 קמ”ש (SCBS).
  • סיוע בבלימה במהירויות בינעירוניות עד 160 קמ”ש (SBS).
  • מערכת סטייה מנתיב הכוללת תיקון אקטיבי והחזרה לנתיב המקורי (LKA).
  • בקרת שיוט אדפטיבית הכוללת עצירה מלאה ותחילת נסיעה.
  • High Beam Control (HBC).
  • Adaptive Front light System (AFS).

רמות אבזור

COMFORT

דגם הכניסה החדש, COMFORT 2.0L כולל את כל האבזור המפואר שהיה ברמת הכניסה הקודמת (EXECUTIVE), וכולל: חישוקי סגסוגת “17 בגוון כסף מטאלי; קיפול מראות חשמלי; מושבים בעלי ריפודי עור יוקרתיים בעלי מושב נהג חשמלי; חיישני אורות גשם; ממשק מולטימדיה MZD; מצלמת נסיעה לאחור; בקרת אקלים מפוצלת ופתחים מאחור; בלם יד חשמלי הכולל פונקציית Auto Hold; מראה נגד סנוור;

בנוסף, יתווספו לרמת גימור זו: מערך הבטיחות המקיף המוזכר מעלה, פנסי חזית וחתימת תאורה LED קדמי ואחורי; מערכת Apple CarPlay; מערכת GVC Plus.

למרות תוספות אבזור מכובדות אילו, מחיר הדגם עלה ב-900 ₪ בלבד (169,900 ₪).

EXECUTIVE

רמת האבזור EXECUTIVE 2.0L מחליפה את דגם ה-Luxury הפופולארי ששווק עד כה וזהה לה באבזורה, כוללת את כל האבזור שקיים בדגם ה-COMFORT  ובנוסף חלון שמש וחישוקי סגסוגת קלה “19 חדשים בתמורה לתוספת של 4,000 ₪ בלבד.

מחירה החדש של גרסה זו מהווה ירידת מחיר של 8,000 ₪ בהשוואה לדגם ה-Luxury אותה היא מחליפה.

PREMIUM

רמת האבזור PREMIUM כוללת את כל האבזור שיש ב- EXECUTIVE וזוכה לשדרוג משמעותי ביחס לדגם ה-Premium לפני מתיחת הפנים: תוספות חדשות כגון: דלת תא מטען חשמלית; מערך מצלמות היקפיות, קירור במושבים הקדמיים; מושב הנוסע חשמלי עם שמירת זיכרונות לנהג; סיוע בבלימה בנסיעה לאחור (SCBS-R) מצטרפות לתוספות אשר היו כלולות עד היום בדגם זה: חבילת עור מורחבת; גימור עץ מתכתי; תצוגה עילית מוקרנת; מערכת שמע מקיפה של BOSE בעלת 10 רמקולים; חיישני חניה מלפנים ומאחור ועוד.

את המאזדה CX-5 ברמת הגימור PREMIUM ניתן לרכוש בשני נפחי מנוע – 2.0L ומנוע ה-L2.5 המעודכן המפיק 195 כ”ס, כולל את מערך השבתת הצילינדרים ומשודך למערכת ההנעה הכפולה החכמה של מאזדה.

מחיריהן של גרסאות אילו: 197,900 לגרסת ה-2.0L, ו-217,900 לגרסת ה-2.5L.

SIGNATURE

בדומה למהלך אשר בוצע בדגם המאזדה 6, מוצעת לראשונה ב-CX-5 רמת הגימור היוקרתית ביותר של מאזדה –  SIGNATURE. מדובר ברמת גימור המשלבת בין יוקרה וחדשנות לבין מסורת יפנית עתיקה. רמת גימור זו כוללת גימור פנים ייחודי הכולל:

  • גימור עץ “זן” אמיתי (SEN) אשר נעשה בו שימוש ברהיטים יפנים מסורתיים ובכלי נגינה יפניים מסורתיים. העץ בשילוב פתחי אוורור בגימור כרום מבריק יוצרים אווירה בוגרת, אלגנטית ומודרנית.
  • ריפודי עור מסוג Nappa חדשים בגווני חום כהה המעניקים מגע רך ונעים.
  • גלגל הגה בעל תפרים וגימורים ייחודיים.
  • גימור תקרה וקורות בגוון שחור מהודר.

פרט לכך כוללת רמת אבזור עשירה זו את כל האביזרים האופציונליים האפשריים בדגם:

חישוקי סגסוגת “19 בגימור ייחודי; מערך פנסי החזית האדפטיביים המתקדם של מאזדה בשיטת Selective beam עם 12 אלומות בכל פנס; תאורת LED פנימית; מערכת לאיתור שטחים מתים (BSM) עם התרעת תעבורה צולבת (RCTA); מראה מרכזית ללא מסגרת Frameless; מסך לוח מחוונים צבעוני בגודל 7” ועוד.

מחירה של גרסה זו עומד על 229,900 ₪.

כל דגמי המאזדה CX-5 החדשים מוצגים באולמות התצוגה של מאזדה הפזורים ברכבי הארץ.
ניתן ומומלץ לתאם נסיעת התרשמות חווייתית עם אחד מאנשי המכירות.

לחצו כאן לתיאום >>

תגובה בפייסבוק

!השארו מעודכנים

הרשמו לניוזלטר של בלוג מאזדה
ותקבלו כל כתבה חדשה שמתפרסמת

:שלחו לי כתבות בנושאים הבאים