חדשות מאזדה

מי ברכב, מי ברגל

שינויים בהרגלי הצריכה? לגמרי. מעכשיו אתם יכולים לרכוש את המאזדה שלכם אונליין, ואפילו בהטבות בלעדיות

פעם זה היה מסובך יותר. רצנו, אצנו, התרוצצנו. ובסוף? בסוף הרכב החדש הגיע איתנו הביתה, מה שהשכיח את מורכבות החוויה עד הפעם הבאה. אבל פעם היה פעם. מעכשיו דלק מוטורס מציגה: אתר אונליין שבו נמכרים כל דגמי המותג היפני.

מה בדיוק מצפה לכם שם? רק דברים טובים. באתר החדש תוכלו ליהנות מתהליך פשוט שבאמצעותו תבחרו את רמת הגימור, את הצבעים של המרכב ושל תא הנוסעים, וגם תוכלו להוסיף אבזור אופציונאלי וחבילת מיגון על פי דרישות חברת הביטוח. בסופו של דבר תוכלו לשלם, והמאזדה החדשה תנחת אצלכם בבית עם נציג לחגיגה של מסירה אישית.

השקת האתר החדש מלווה בהטבות בלעדיות, רק לרוכשים אונליין. קבלו כמה דוגמאות:

9,900  ש”ח הנחה לרוכשי מאזדה 2 דמיו ברמת אבזור PURE BLACK – ההנחה השווה הזו מביאה את המשפחתית הקומפקטית למחיר נגיש של 112,000 ₪* בלבד. ועוד לא דיברנו על התקנת מערכת מיגון ללא עלות נוספת.

7,100 ש”ח הנחה לרוכשי מאזדה 2 ברמת אבזור DYNAMIC, מה שמביא את הסופר-מיני הפופולארית למחיר סופר מפתה של 99,900 ₪*. הבונוס? התקנת מערכת מיגון ללא עלות נוספת.

הנחה של 5,000 ש”ח לרוכשי רכב הפנאי הדינאמי CX-3 ברמת אבזור SPORT, מה שסוגר מחיר באמת אטרקטיבי, 138,900 ₪*. בנוסף להנחה ייהנו רוכשי ה-CX-3 מחבילת אבזור מפוצצת: דלת תא מטען חשמלית, חיישני חניה מלפנים ומאחור וממשק מולטימדיה עם אפל קאר פליי לשיקוף הטלפון הנייד במסך המולטימדיה שבתא הנהג.

כנסו עכשיו לקישור הזה:  shop.mazda.co.il

ותוכלו להרגיש שסוף סוף 2020 מביאה איתה גם דברים טובים.

 

*מאזדה 2Dynamic: המחיר אינו כולל אגרת רישוי בסך 1,529 ₪ המחיר הכולל הינו 101,429 ש”ח. מאזדה 2 דמיו Pure Black: המחיר אינו כולל אגרת רישוי בסך 1,529 ₪ המחיר הכולל הינו 113,529 ₪. מאזדה 3CX Sport: המחיר אינו כולל אגרת רישוי בסך 1,811 ₪ המחיר הכולל הינו 140,711 ₪.

תגובה בפייסבוק
Tags:

!השארו מעודכנים

הרשמו לניוזלטר של בלוג מאזדה
ותקבלו כל כתבה חדשה שמתפרסמת

:שלחו לי כתבות בנושאים הבאים